Kiralık Yerim Var Kampanyalar İnsan Kaynakları Bize Ulaşın
E-Fatura
info@anpagross.com
Bizi Takip Edin

1989 yılında Anadolu Pazarlama firması ile başlayan ticari hayatımız, perakende müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri sunma amacıyla 2017 yılında yeni bir kimliğe büründü. Türkiye'nin en kaliteli ve hesaplı perakende marketi olabilmek için kurduğumuz "anpagross", müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak hızla büyüdü ve bölgesinde ki müşterilerinin ilk tercihi oldu.

Bugün, toplamda 60.000 metrekarelik alışveriş alanı ve 40.000'den fazla ürün çeşidiyle Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden biriyiz. Başlangıç noktamız olan 5.000 metrekarelik Haramidere Şubesi'nden sonra yatırımlarımıza devam ederek sırasıyla Bağcılar 212 avm, Beylikdüzü mega avm, Kartal avm, Pendik neomarin avm ve Başakşehir Çam-sakura şubelerimide farklı bölgelerde milyonlarca müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Müşteri odaklı kalite anlayışı ve şeffaflık ilkesiyle hareket ederek, her adımda güvenilirliğimizi pekiştiriyoruz. Sektördeki yarım asırlık tecrübemizle, ürün çeşitliliğimizi sürekli genişleterek ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz.

Anpagross olarak, iş ahlakına, gelişime ve kalkınmaya olan inancımızı koruyarak, her zaman daha iyisine ulaşmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuzun bilinciyle, her adımda çevresel ve toplumsal sorumluluklarımızı da gözetmekteyiz.

Bizler kurulduğumuz günden bu yana, en büyük yatırımımızın "insan" olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu, iş ortaklarımızın memnuniyeti ve çalışanlarımızın gelişimi için çaba gösteriyor, toplumun tüm kesimlerinin değerlerini önemsiyoruz.

Anpagross olarak, Türkiye ekonomisinin ve perakende sektörünün kalkınması için el ele veriyor, dünya standartlarında bir perakende deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Sektörünü ve Türkiye ekonomisini elde ettiği başarılarla kalkındırmaktan gurur duyan anpagross, bunun sürekliliği için elinden geleni yaparak gıda ve perakende sektörünün dünya standartlarında ilerlemesi için çalışmalarını sürdürecektir.

Misyon & Vizyon

Anpagross, perakende sektöründe yenilikçi ve ilerlemeye odaklı bir şirkettir. Müşteriler için vazgeçilmez bir destinasyon olmayı hedefler, kalite ve güvene odaklanarak sürdürülebilir bir marka olma taahhüdünde bulunur. Topluma değer katma ilkesiyle hareket ederek müşteri kitlesi, toplum ve endüstri için insani değeri hatırlatan bir marka olmayı amaçlar.