Kiralık Yerim Var Kampanyalar İnsan Kaynakları Bize Ulaşın
E-Fatura
info@anpagross.com
Bizi Takip Edin

En Büyük Yatırım "İnsan"
Hayattaki en büyük değerin "insan" olduğuna inanan Anpagross, müşterilerinin ve iş ortaklarının mutluluğunu, ekip arkadaşlarının gelişimini ve değerlerimize bağlığını ön planda tutarak yatırımlarını planlar. Personel verimliliğini arttırmak ve onları mutlu edecek bir çalışma ortamı hazırlamak için çalışmalarını sürdüren grubumuz, tecrübe ve kalitenin insandan ürüne ve ürxünden hizmete aktarılmasını sağlar.

Müşteri Odaklılık
Müşteri beklentilerinin eksiksiz karşılanması en büyük hedeflerimiz arasındadır. Bu nedenle sektör dinamiklerini değiştirecek gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip etmekteyiz. Satış sonrası sıcak iletişim ve müşterilerimizin her zaman yanında olmak görevimiz değil, önceliğimizdir.

Şeffaflık
Anpagross kurulduğu ilk günden itibaren başarıya giden yolun şeffaflıkla sağlanacağının farkındadır. Her aşamada bu ilkeye göre hareket eden firmamız bu sayede iş ortakları ve müşterilerinin güvenini en üst seviyeye taşımayı başarmıştır.

Çeşitlilik
Sektöründe yarım asırdır edindiğimiz tecrübelerle, ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve daha fazla markayı müşterilerimizle buluşturmak hedefiyle yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

İş Ahlakı
Gelecek kuşaklara olan sorumluluğu yerine getirmek ve daha kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak adına; tüm ilişkilerde saygı, ahlak, adalet, iyi niyet ve yasalarla uyumlu şekilde çalışma gerekliliği özenle sağlanır.

Gelişim
Kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak amacı ile; araştırmak, öğrenmek ve bunu en iyi şekilde uygulamak beraberinde gelişimi de getirir. İmkanların akılcı kullanılarak gelişimin desteklenmesi uzmanlığının tek anahtarıdır.

Kalkınma
Sektörünü ve Türkiye ekonomisini elde ettiği başarılarla kalkındırmaktan gurur duyan anpagross, bunun sürekliliği için elinden geleni yaparak gıda ve Türkiye perakende sektörünün dünya standartlarında ilerlemesi için çalışmalarını sürdürür.